English A A A A A

Utvalg for helse og velferd 2019–2023

Medlemmer

May Britt Kjelsaas

may-britt-melandso.kjelsaas@malvik.kommune.no

Senterpartiet (leder)

Liv Aksnes

liv.aksnes@malvik.kommune.no

Arbeiderpartiet (nestleder)

Jo Arne Fosmo

jo-arne.fosmo@malvik.kommune.no

Arbeiderpartiet

Ranveig Fosmo Holden

ranveig-fosmo.holden@malvik.kommune.no

Arbeiderpartiet

Jørgen Enoksen

jorgen-aleksander.enoksen@malvik.kommune.no

Høyre

Anna Stasia Schärer

anna-stasia.scharer@malvik.kommune.no

Rødt

Torgeir Anda

torgeir.anda@malvik.kommune.no

Venstre

Varamedlemmer

Varamedlemmer for Arbeiderpartiet

 

Kjersti Garnes Overvik

kjersti-garnes.overvik@malvik.kommune.no

Arbeiderpartiet

Solveig Kvidal

solveig.kvidal@gmail.com

Arbeiderpartiet

Linda Dahle Aagård

inga.dahle@gmail.com

Arbeiderpartiet

Even Haugan Malvik

even@eselektro.no

Arbeiderpartiet

Petter Krogstad

petterkrokstad@hotmail.com

Arbeiderpartiet

Varamedlemmer for Høyre og Venstre

Julianne Moen Foss

julianne-moen.foss@malvik.kommune.no

Høyre

Hanne Lundemo Bakken

hanne@malvikhoyre.no

Høyre

Marte Krogstadmo

marte.krogstadmo@hotmail.com

Høyre

Varamedlemmer for Senterpartiet

 

Hanne Fredrikke Leistad

hanne-fredrikke.bjornstad@malvik.kommune.no

Senterpartiet

Roy Jevard

roy@jevard.no

Senterpartiet

Olav Vikhammer

olav.vikhammer@malvik.kommune.no

Senterpartiet

Varameldlemmer for Miljøpartiet De Grønne, Sosialistisk Venstreparti og Rødt

Morten Skogly

morten.skogly@gmail.com

Miljøpartiet De Grønne

Lisa Kristiansen

lisakristiansen1@gmail.com

Sosialistisk Venstreparti

Tina Haugen

haugentina@gmail.com

Rødt