English A A A A A

Utvalg for areal- og samfunnsplanlegging 2019–2023

Medlemmer

Bernt-Ole Ravlum

bernt-ole.ravlum@malvik.kommune.no

Arbeiderpartiet (leder)

Ida Vetleseter Bøe

ida-vetleseter.boe@malvik.kommune.no

Senterpartiet (nestleder)

Turid Eidem Olsen

turid-eidem.olsen@malvik.kommune.no

Arbeiderpartiet

Hans Petter Meisler

hans-petter.meisler@malvik.kommune.no

Høyre

Per Olav Bjørgum

per-olav.bjorgum@malvik.kommune.no

Miljøpartiet De Grønne

Mari Bjørnstad

mari.bjornstad@malvik.kommune.no

Senterpartiet

Arve Ørsjødal

arveorsjodal@gmail.com

Pensjonistpartiet

Varamedlemmer

Varamedlemmer for Arbeiderpartiet

 

Laila Bøkestad Nilsen

laila-bokestad.nilsen@malvik.kommune.no

Arbeiderpartiet

Trond Eliassen

tronde@gmail.com

Arbeiderpartiet

Kine Emilia Westöö

keea99@hotmail.com

Arbeiderpartiet

Kjersti Garnes Overvik

kjersti-garnes.overvik@malvik.kommune.no

Arbeiderpartiet

Varamedlemmer for Høyre og Pensjonistpartiet

 

Rune Jonsdal

rune@hockeymotkreft.no

Høyre

Anders Frost

anders.frost@malvik.kommune.no

Høyre

Hanne Lundemo Bakken

hanne@malvikhoyre.no

Høyre

Jørgen Enoksen

jorgen-aleksander.enoksen@malvik.kommune.no

Høyre

Varameldlemmer for Senterpartiet

Ketil Sivertsen

ketil.sivertsen@malvik.kommune.no

Senterpartiet

Olav Vasseljen

vasselje@online.no

Senterpartiet

Sindre Lium

sindre.lium@gmail.com

Senterpartiet

Kristin Hestenes

kristin.hestenes@gmail.com

Senterpartiet

Varamedlemmer for Miljøpartiet De Grønne, Sosialistisk Venstreparti og Rødt

Anna Schärer

anna-stasia.scharer@malvik.kommune.no

Rødt

Heidi Steine

heidi.steine@malvik.kommune.no

Sosialistisk Venstreparti

Kristin Guldberg

kristinguldberg@gmail.com

Miljøpartiet De Grønne