English A A A A A

Aktuelt

Representanter i FAU

Informasjon over valgte representanter ved Saksvik skole

Her finner du informasjon over valgte representanter i foreldrenes arbeidsutvalg 2021 –2022

Foreldrenes arbeidsutvalg (FAU)

Marius Mårvik

Leder

mtmarvik@icloud.com

Silje Ulvik Olsen

Nestleder

silje.u@gmail.com

Randi Jarleifsdotter Hansen 

Sekretær

jarleifsdotter@gmail.com

Mona Iren Lauvmo

Kasserer

monami29@hotmail.com

Jan Egil Olsen

Styremedlem

jan.e.n.olsen@gmail.com

Hege Dahl Moen

Styremedlem

hege@dalemoor.no

Didrik Tårnesvik

Styremedlem

didrikt@gmail.com

 

Trinn kontakter

Una Halvorsen

1.

unahalvorsen@hotmail.com

Anne-Catrine Sæterli

2.

annecatrine.saterli@gmail.com

 Trond Erlend Rotabakk

3.

trotabakk@gmail.com

Sarah Haugan Hestbek

4.

shestbek@online.no

Kine Rautio Øverland

5

kine.overland@gmail.com

Elin Eilertsen

6.

elich@trondelagfylke.no

Line Idriz

7.

line.idriz@gmail.com