English A A A A A

Aktuelt

Representanter i FAU

Informasjon over valgte representanter ved Saksvik skole

Her finner du informasjon over valgte representanter i foreldrenes arbeidsutvalg 2020 –2021.

Foreldrenes arbeidsutvalg (FAU)

Marius Mårvik

Leder

mtmarvik@icloud.com

Silje Ulvik Olsen

Nestleder

silje.u@gmail.com

Randi Jarleifsdotter Hansen 

Sekretær

jarleifsdotter@gmail.com

Mona Iren Lauvmo

Kasserer

monami29@hotmail.com

Jan Egil Olsen

Styremedlem

jan.e.n.olsen@gmail.com

Magnus Hallan

Styremedlem

magnus.hallan@polarismedia.no

Didrik Tårnesvik

Styremedlem

didrikt@gmail.com

 

Trinnrepresentanter

   

1. trinn

Anne-Catrine Sæterli

annecatrine.saterli@gmail.com

2. trinn

Lene Aune

leneaune@hotmail.com

3. trinn

Kristine Melhuus Bang

kristine.melhuus@gmail.com

4. trinn

Anette Lyng

anettelyng84@hotmail.com

5. trinn

Elin Christina Eilertsen

elich@trondelagfylke.no

6. trinn

Randi Jarleifsdotter Hansen

jarleifsdotter@gmail.com

7. trinn

Karen Louise Gardner

karen_l_gardner@hotmail.com