English A A A A A
Illustrasjonsbilde av penner på pult

Informasjon over valgte representanter ved Vikhammeråsen barnehage

Representanter i samarbeidsutvalget

Her finner du informasjon over valgte representanter i samarbeidsutvalget i Vikhammeråsen barnehage 2018–2019.

Samarbeidsutvalget (SU)

Malin Isadora Eriksen

malin-isadora.eriksen@malvik.kommune.no

Linn-Mari Haugan

linn-mari.haugan@malvik.kommune.no

Hege Sagmo

hegetkd@gmail.com

Helga Størseth Johannesen

haakon@bostad.org

Rikke Caroline Eikevik

rikkece.koch@gmail.com

Vara

Torunn Jakobsen

torunnjakobsen@hotmail.com

Anna Stasia Schaerer

annaschaerer84@gmail.com

Mari Sætherhaug

mari.saetherhaug@malvik.kommune.no

Arrangementskomite

Ingjerd Kulseth Hafsmo

ingjerdkulseth@outlook.com

Emil Svea

emil.svea@gmail.com

Marte P. Hatlo Andresen

m.p.handresen@gmail.com

Hanne Merethe Husby

hanne.husby@nmd.no

Sigrid Rygvold

srygvold@gmail.com

Eva Kvam

kvam@gmail.com

 

Tips en venn Skriv ut