Fagforeninger

FAGFORBUNDET

Fagforbundet - Norges største forbund. Gjennom omtanke, samhold og solidaritet til vi bidra til å skape offentlige tjenester og arbeidsplasser med god kvalitet.
Fagforbundet organiserer arbeidstakere i alle yrkesgrupper i offentlig sektor. Men har også medlemmer i privat sektor. Ønsker du å bli medlem hos oss ta kontakt!
www.fagforbundet.no 
Hovedtillitsvalgt 100% Morten Sjaastad
Hovedtillitsvalgt 50% Torbjørn Sæterhaug
E-post: Postmottak.Fagforbundet.Malvik@malvik.kommune.no
Fagforbundet Malvik
Tlf. 73 97 21 75/76

NORSK SYKEPLEIERFORBUND

www.nsf.no
Hovedtillitsvalgt: Kari Værnes Fiske
E-post: Kari-Vaernes.Fiske@malvik.kommune.no

UTDANNINGSFORBUNDET

Utdanningsforbundet er Norges nest største fagforening og har over 170.000 medlemmer i hele utdanningssystemet. Utdanningsforbundet jobber for å ivareta interessene til medlemmene når det gjelder lønns- og arbeidsvilkår og i profesjonsfaglige og utdanningspolitiske spørsmål. 
Hovedtillitsvalgt: Anne Sofie Benjaminsen
Tlf. 73 97 21 30/95 10 62 59
E-post: Anne.Sofie.Benjaminsen@malvik.kommune.no

SKOLELEDERFORBUNDET

Skolelederforbundet er en organisasjon for ledere i oppvekst- og opplæringssektoren - både i offentlig og privat område.
Hovedtillitsvalgt: Helle Helene Vollan

Tlf. 73 97 24 21

E-post: Helle Vollan@malvik.kommune.no

SKOLENES LANDSFORBUND

Skolenes landsforbund - organiserer lærere, skoleledere, førskolelærere og annet fagpersonell innen utdannings- og oppvekstsektoren. Skolenes landsforbund ble stiftet i 1982, og er medlem i Landsorganisasjonen i Norge (LO), og er tilsluttet LO Stat og LO Kommune. www.skoleneslandsforbund.no
Hovedtillitsvalgt Aud Hilde Aasen
E-post: aud.hilde.aasen@malvik.kommue.no

NITO - Norges Ingeniør- og Teknologorganisasjon

NITO er Norges største organisasjon for ingeniører og teknologer med ove 83 000 medlemmer. NITO organiserer ingeniører og teknologer med høgskole-/universitetsutdanning eller tilsvarende kompetanse.
Hovedtillitsvalgt: Thomas Hermstad-Pedersen
Tlf. 73 97 20 87/ 93 28 24 90

E-post: thomas.hermstad-pedersen@malvik.kommune.no 

TEKNA - Teknisk Ingeniør og Teknologorganisasjon

Tekna - Teknisk-naturvitenskapelig forening er den største fagforeningen i Akademikerne. Foreningen har over 72 000 medlemmer med masterutdanning innenfor teknologi og naturvitenskap, i forskjellige yrkessituasjoner og med ulike interesser. Mesteparten av Teknas medlemmer jobber i privat sektor.
www.tekna.no 
Hovedtillitsvalgt: Magnus Åhl 

Tlf 73 97 20 69/93 06 31 70

E-post: Magnus.Ahl@malvik.kommune.no

SAMFUNNSVITERNE

Samfunnsviterne - fagforeningen for deg som har mastergrad eller hovedfag i en samfunnsvitenskapelig eller humanistisk disiplin. Vi er partipolitisk uavhengig og tilsluttet Akademikerne. www.samfunnsviterne.no   Hovedtillitsvalgt: Gro Hovde Fiksdahl Tlf. 73 97 20 04
E-post: gro.hovde.fiksdahl@malvik.kommune.no

NAFO - Naturviterne

Natuviterne

Hovedtillitsvalgt: Lars Slettom

Tlf. 73 97 20 15/98 20 97 69

E-post: lars.slettom@malvik.kommune.no

MFO - MUSIKERNES FELLESORGANISASJON

MFO ble opprettet 2001 og er et forbund for utøvende kunstnere og pedagoger. Foreningen organiserer 7.800 medlemmer i både offentlig og privat sektor, og er tilsluttet LO www.musikerorg.no

Hovedtillitsvalgt: Ingvill Vaagan Kløften

Tlf.40 28 80 23 / 73 97 24 77

E-post: ivs@malvik.kommune.no

NETF - Norsk Ergoterapiforbund

Norsk Ergoterapiforbund

Hovedtillitsvalgt:Hilde Iren Høgden

Tlf:. 94 89 88 82

E-post: Hilde-iren.Hogden@malvik.kommune.no

NFF - Norsk Fysioterapeuters Forbund

Norsk Fysioterapeuters Forbund

Hovedtillitsvalgt: Marte Morken Høyland

Tlf.: 92 24 91 88/97 03 17 89

E-post: martemhoyland@malvik.kommune.no

Den norske jordmorforening

Hovedtillitsvalgt: Åshild Reitan Malvik

Tlf.: 93 42 73 26

E-post: Ashild-Reitan.Malvik@malvik.kommune.no

DEN NORSKE LEGEFORENING

www.legeforeningen.no
Hovedtillitsvalgt: Ragnhild Fagerland
E-post: ragnhild.fagerland@malvik.kommune.no

Tlf.: 99 46 16 35

NPF - Norsk Psykologforening

Norsk Psykologforening

Hovedtillitsvalgt: Mirjam Espevik

E-post: Mirjam.espevik@malvik.kommune.no

Tlf.: 91 12 38 75

Fellesorganisasjon - FO

Fellesorganisasjon

Hovedtillitsvalgt: Eirin Lyngstad

E-post: Eirin.Lyngstad@malvik.kommune.no

Tlf.: 47 62 84 21

 

 


 

 

 

 

 

 
 

 

 


 

 

Tips en venn Skriv ut